Ücretsiz Keşif Nasıl Oluyor

Ücretsiz keşif

İzmir Tadilat’ a talepte bulunduğunuz takdirde gerçekleşecek süreci buradan öğrenebilirsiniz;

Ücretsiz Keşif Aşamaları

  1. Sitede bulunan form üzerinden ya da whatsapp iletişim hattı üzerinden verdiğiniz bilgiler doğrultusunda randevu oluşturulur.
  2. Randevu gününde talep edilen alana İzmir Dekorasyon ekibinden yetkili bir kişi gelir.
  3. Sizin talepleriniz doğrultusunda mekanın ölçüleri alınır ve istediğiniz malzemeleri kataloglardan belirlersiniz.
  4. Keşiften birkaç gün sonra size yapılacak işler ve maliyet bilgisi ekibimiz tarafından bildirilir.
  5. Belirlediğiniz uygun bir günde seçtiğiniz alan için proje süreci başlatılır.

Ücretsiz Keşif Nedir

Ücretsiz keşif hizmeti, bir işyerinin veya evinin ihtiyaçlarını belirlemek için uzman bir kişi veya ekip tarafından yapılan ücretsiz bir hizmettir. Ücretsiz keşif hizmeti, işyerinin veya evinin güncel durumunu inceleyerek, ihtiyaçlarını belirleyen ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler önererek, müşterilere yardımcı olur. Ücretsiz keşif hizmeti, işyeri veya ev sahiplerine maliyetleri düşürmek ve işyerinin veya evinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla sunulur. Ücretsiz keşif hizmeti, genellikle işyeri veya evin ihtiyaçlarına uygun malzemelerin seçilmesi, montajın nasıl yapılacağı gibi konulara değinir.

 

Tüm bu ücretsiz keşif sürecinde hiçbir ücret talep edilmez. 

referanslarımız için tıklayın.

Yazar hakkında

İns.Müh Ertuğrul Akyar

Merhabalar ben İnşaat mühendisi Ertuğrul Akyar. 2021 yılında Dumlupınar üniversitenden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İzmir de şantiye şefi olarak büyük projelerde çalıştım. Daha sonrasında İzmirtadilat.net ve izmirdekorasyon.net web sitelerinin kurdum. Usta ekibimle beraber İzmir bölgesinde kendi yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon işlerini bu web sitelerinde paylaşıyorum. Tadilat ve dekorasyon projelerinin başından sonuna kadar ilgileniyorum ve usta ekibimle beraber müşterilerimize eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ertuğrul Akyar olarak, İnşaat işlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir