Dekorasyon Yöntemleri

Dekorasyon Yöntemleri

                      Yazdan Sonbahara Geçişe Evinizi Hazırlayın

Bu yaz uzun süre evdeydik ve evin dekorasyonunun görünce bizi mutlu edecek olmasının  önemini anladık. Bir çoğumuz evde canı sıkıldıkça evinin düzenini değiştirdi, yeni dekorasyonlar yaptı. Yazdan sonbahara geçiyor olduğumuz bu günlerde evinizi de sonbahara hazırlamaya ne dersiniz. Bu yazımızda ufak dokunuşlarla evinizi nasıl sonbahara uygun hale getirebileceğinizden bahsedeceğiz.

              Dinlendirici Bir Ev

Sonbaharın olmazsa olması olmazı sadelik bize kalırsa. Bir evde sadelik varsa içinde durduğumuz sürece evde yaşayanları dinlendirir. Evde uzun süre vakit geçirmeye devam edeceğimiz günlerin hala devam ediyor olmasından da dolayı sade ve dinlendirici bir sonbahar dekorasyonu bizim ruh sağlığımıza iyi gelecektir. Sade ve dinlendirici bir ev için organik formlar ve doğal tonlar tercih edebilirsiniz. Mobilyalarınızda ahşap ve kadifemsi kumaşlar tercih etmeniz bir artı olarak size dönüş sağlayacaktır sade bir ev dekorasyonu yaparken. Bu senenin en trend renkleri şüphesiz ki beyaz tonları oldu. Beyaz tonları denilince aklımıza kIrık beyaz, şampanya ve fildişi gibi renkler gelebilir. Evimiz için duvar boyası rengi seçerken bu renklerden birisini seçebiliriz.

               Geometrik Desenler Ön Plana Çıktı

Evinizde dekorasyon yaparken seçeceğiniz mobilya ve aksesuarlar da geometrik şekillere sahip olanları tercih ederseniz şüphesiz ki 2020 modasını yakalamış olursunuz. Bir çok ünlü tasarımcı ürünlerinde artık geometrik şekilleri ön plana çıkarmaya başladı. Keskin geometrik çizgileri olan mobilyalar evinize şıklık katmanın yanında sadelikte katacaktır .Ayrıca etrafa ekleyeceğiniz bir kaç canlı bitkiyle de bu sadeliğe güzel bir hava katabilirsiniz. Bitkilerinizin rengarenk değil yeşil tonlarında olan çiçeksiz bitkiler olması önerimizdir. Duvarlarınıza da yaprak motifli bir kaç tablo ekleyerek bu kombini eviniz için tamamlayabilirsiniz.

  Dekorasyon Yöntemleri Sonuç

Son olarak değinmek istediğimiz nokta ise tüm bu mobilya ve aksesuar seçimlerini yaparken aynı zamanda da hepimizin en kıymetli hazinesi olan Dünya’yı da düşünmeniz ve geri dönüştürülebilir ve çevre dostu ürünler tercih etmeniz. Böylece vicdan olarak da içiniz rahat olacak ve mobilya ve aksesuarlarınızı daha bir fazla seveceksiniz.

Tüm bunları İzmir Tadilat ekibinden destek alarak profesyonel şekilde halledebilirsiniz. İzmir Tadilat ekibinin tüm projelerine göz atmak için tıklayın.

Yazar hakkında

İns.Müh Ertuğrul Akyar

Merhabalar ben İnşaat mühendisi Ertuğrul Akyar. 2021 yılında Dumlupınar üniversitenden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İzmir de şantiye şefi olarak büyük projelerde çalıştım. Daha sonrasında İzmirtadilat.net ve izmirdekorasyon.net web sitelerinin kurdum. Usta ekibimle beraber İzmir bölgesinde kendi yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon işlerini bu web sitelerinde paylaşıyorum. Tadilat ve dekorasyon projelerinin başından sonuna kadar ilgileniyorum ve usta ekibimle beraber müşterilerimize eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ertuğrul Akyar olarak, İnşaat işlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir