Ev Yenileme Yöntemleri

Ev Yenileme Yöntemleri

 

    Ev Yenileme Yöntemleri Nelerdir

Bir çoğumuz evimizden sıkıldık ve biraz olsun değişik bir şeyler görmek istiyoruz artık. Şehirlerde apartman dairelerinde çok fazla yapabileceğimiz bir şey olmasa da bazı şeyler var. Söyleyeceğimiz 4 şeyi yaparak evinize farklı bir hava katabilirsiniz sizlerde.

           Metallerin Gücü ile Ev Yenileme Yöntemi

Evimize farklı bir hava katmak için biraz modern bir çizgide olsun ve modaya uygun olsun derseniz metal yapılmış tablolar kullanabilirsiniz duvarlarınızda. Bir çok çeşidi bulunan bu dekorasyon ürünlerini mutfak, yatak odası ve oturma odasında kullanabilirsiniz. Gümüş, altın, pirinç ve demirden olabilecek bu ürünleri kullanırken dikkatli olmak gerekiyor çünkü bir kaç adeti eve güzel bir hava katarken çok fazla şekilde doldurulmuş metal aksesuarlı bir duvar da hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

        Duvar Kağıtları ile Ev Yenileme Yöntemi

Bir çok desen , renk ve boyutta olan duvar kağıtları evinizi bambaşka bir yere çevirmenizi sağlayacak güzel dekorasyon ürünlerinden birisidir. Duvarınızın bir kısmına duvar kağıdı kaplatarak oraya her baktığınızda içinizin rahatlamasına ve yüzünüzün gülmesine sebep olabilirsiniz.2020 yılı için için banyo ve antrelerde sık tercih edilen duvar kağıtları ise canlı renklerden oluşan çiçek desenli duvar kağıtları oluyor. Sizlerde banyonuzun bir kısmını güzel çiçekli bir duvar kağıdıyla kaplayarak modern bir görüntü yakalamasını sağlayabilirsiniz.

         Botanik Bitkiler ile Ev Yenileme Yöntemi

Doğayı evinize getirebileceğiniz dekorasyon ürünlerinden bir tanesi de, şık vazoların içine dikilmiş birbirinden güzel bitkiler. Özellikle oturma odanız da veya salonunuzda tercih edebileceğiniz bu bitkiler ile evinizi çok farklı bir yere çevirebilirsiniz. Fırsat bulamayıp gidemediğiniz doğayı evinize getirebilirsiniz. Evinize güzel bir yeşillik katmak için taş saksıların içinde, aşk merdiveni, difenbahya, sarmaşık gibi bakımı kolay bitkileri seçebilirsiniz.

          Tablolar ile Ev Yenileme Yöntemi

Hiç bir zaman değişmeyen dekorasyon aletlerinde biriside tabi ki de tablolar. Hoşunuza giden bir sanatçının tablosunu alıp evinize asarak  evinizin içini bir sanat galerisine çevirebilirsiniz. Her baktığınız da sizi mutlu edecek bu tablolar evinize gelecek misafirleriniz içinde bir eğlence kaynağı olacaktır.2020 yılında moda olan tablolar ise genel itibariyle yaprak resimleri ve ağaç resimleri. Bitki dolu bir salona asılacak bir kaç tabloyla bu kombini tamamlayıp salonunuzu çok keyifli bir hale getirebilirsiniz.

 

Tüm bunları İzmir Tadilat ekibinden destek alarak profesyonel şekilde halledebilirsiniz. İzmir Tadilat ekibinin tüm projelerine göz atmak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir