İzmir Tadilat Ne Yapar

izmir tadilat ne yapar

 İzmir Tadilat, İzmir bölgesinde tadilat, inşaat, boya badana , dış cephe mantolama, dekorasyon, alçı sıva, alçıpan montaj  hizmetleri vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak İzmir tadilat ekibi olarak  kaliteli projeler gerçekleştirmektedir. Sizler için  zamandan ve enerjiden tasarruf ettirerek süreçleri yönetmektedir.

İzmir Tadilat Ekibi Ne Yapar

İzmir tadilat ekibi, İzmir bölgesinde bulunan işyerleri ve evlerde yapılacak tadilat işlerini gerçekleştirir. İzmir tadilat ekibi, işyeri veya ev sahiplerinin ihtiyaçlarını belirleyerek, işyeri veya evin güncel durumunu inceler ve bu ihtiyaçlara uygun çözümler önererek, müşterilere yardımcı olur. İzmir tadilat ekibi, işyeri veya evin ihtiyaçlarına uygun malzemelerin seçilmesi, montajın nasıl yapılacağı gibi konularda da danışmanlık yapar. İzmir tadilat ekibi, işyeri veya ev sahiplerine maliyetleri düşürmek ve işyerinin veya evinin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla hizmet verir.

 

İzmir bölgesinde birçok proje yapmıştır, projelere göz atmak için tıklayınız.

Yazar hakkında

İns.Müh Ertuğrul Akyar

Merhabalar ben İnşaat mühendisi Ertuğrul Akyar. 2021 yılında Dumlupınar üniversitenden mezun oldum. Mezun olduktan sonra İzmir de şantiye şefi olarak büyük projelerde çalıştım. Daha sonrasında İzmirtadilat.net ve izmirdekorasyon.net web sitelerinin kurdum. Usta ekibimle beraber İzmir bölgesinde kendi yapmış olduğumuz tadilat ve dekorasyon işlerini bu web sitelerinde paylaşıyorum. Tadilat ve dekorasyon projelerinin başından sonuna kadar ilgileniyorum ve usta ekibimle beraber müşterilerimize eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ertuğrul Akyar olarak, İnşaat işlerinde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir